Gri
Gresie Maiolica Grey 9595, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745959512
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Infinity Grey 6199, tip ciment, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745619911
Gresie Gress Sp 13 Mm Dark Grey 3756, tip piatra, 20×20 cm, gri
SKU:
3800745375619
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Light Grey 9390, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri deschis
SKU:
3800745939019
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Dark Grey 9570, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745957013
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granit Outdoor Grey 9832, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745983210
Gresie Eclipse Grey 8258, tip piatra, 34×34 cm, gri
SKU:
3800745825817
Gresie Dolomiti Grey 9377, tip piatra, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745937718
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Urban Grey 4817, tip ciment, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745481716
Faianta Riviera Waves Light Grey 4742, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745474213
Faianta Riviera Light Grey 4642, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745464214
Faianta Riviera Grey 4637, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463712
Faianta Nove Grey 4906, tip marmura, 20×50 cm, gri
SKU:
3800745490619
Faianta Neos Mat Grey 5487, tip piatra, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745548716
Faianta Medina Light Grey 4845, tip marmura, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745484519
Faianta Medina Light Grey 4169, tip marmura, 25×50 cm, gri deschis
SKU:
3800745416916
Faianta Medina Grey 4846, tip marmura, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745484618
Faianta Medina Grey 4170, tip marmura, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745417012
Faianta Maiolica Light Grey 4630, tip monocolor, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463019
Faianta Maiolica Grey 4631, tip monocolor, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463118
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
Faianta Corona Stripes Grey 4713, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471311
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Corona Squares Grey 4711, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471113
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Plafoniera LED 6500K 510xH80mm 48W culoare gri HZL-B50-4536S
SKU:
4000000540731
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 48 W |
| Cod produs | HZL-B50-4536S |
| Temperatura | 6500 K |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Elma Grey, 450 x 450 x 140 mm, REA-U8495
SKU:
6665055
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Piesa decorativa 2851 MYSTIC LINES GREY 20×50 cm
SKU:
3800745285116
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
Faianta Kamale Gris 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567638












































