Gri
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Capitol Grey 60×120 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273367307
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Rock 30x60x0.72 cm 62360210
SKU:
8698541062407
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Graphite 30x60x0.72 cm 62360110
SKU:
8698541062384
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Tacoma White 1197x597x8mm
SKU:
5903313304641
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Gresie Iron Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583214574
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
Faianta rectificata Motto Grey 30x90x0.7cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8684430007277
Faianta rectificata Mood Grey 30x90x0.7cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158271
Faianta rectificata Mood Greige 30x90x0.7cm, gri-bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158394
Lastra Stellar White 120x280x0.6 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580652
| Gama | Stellar |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Lastra Koru Grey 120x260x0.6 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580638
| Gama | Koru |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Woodline Grey WOD3 60×120 cm, model lemn, gri, finisaj mat
SKU:
9608859214716
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Istanbul Gray Matt 22790411 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541047480
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Gray 26420210 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541037597
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Faianta rectificata Cappadocia Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8692844916368
Faianta rectificata Adela Grey Decofon 30×90 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110576
Faianta rectificata Adela Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110538
Gresie SG Terrazzo GRIGIO 1. 60x120x2, model piatra, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575097385
Gresie SG Ark Anthracite REC 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575067715
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575063847
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575028860
Gresie rectificata Terra Grey TER2 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698853222018
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
Gresie Sg Ark Silver Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575069955
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
























































