Gri
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie Ayrona Acero 33x33 cm, model ciment, finisaj mat, gri” în coș deoarece stocul este insuficient (0.88 rămase).
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
60,00 leiMP
| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Buc/Cutie | 15 |
| Greutate | 26 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 6.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Ayrona Lines relief 25×50 cm, model dungi, finisaj mat, gri, model dungi, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583727
69,50 leiMP
| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Dungi |














