Gri Deschis
Gresie Iron Glaciar 60×120 cm
SKU:
8445583214451
124,00 leiMP| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Light Gray Matt 22790311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541038570
90,00 leiMP| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Light Gray 26420311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541076831
66,00 leiMP| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Terrazzo Light 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575028266
130,00 leiMP| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
150,00 leiMP| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |































