Crem
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Blanco, model monocolor, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000560159
279,50 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Rialto Cenere, model marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000560234
279,50 leiMP
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557227
291,00 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Always |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Murano, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000557272
291,00 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Murano |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Uluru, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000557296
291,00 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Uluru |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Venato White, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000557302
291,00 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Venato |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra Esplendor Gold 120×280 cm
SKU:
8445583447644
344,50 leiMP
| Gama | Esplendor |
|---|---|
| Culoare | Auriu, Crem |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 600×2000 LR
SKU:
4000000566571
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 700×2000 LR
SKU:
4000000566588
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 800×2000 LR
SKU:
4000000566595
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Piesa decorativa 1972 SAVINA 25×40 cm
SKU:
3800745197211
19,50 leiBUC
| Gama | SAVINA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25×50 cm, culoare crem
SKU:
3800745485110
53,50 leiMP
| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, crem sahara
SKU:
4000000506614
53,50 leiMP
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Crem |
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0198, 50 x 25 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005081744
57,00 leiMP
| Gama | CREATIVO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip lemn Lucia Light 5592, 20×50 cm, Crem
SKU:
3800745559217
60,50 leiMP
| Gama | Lucia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
62,94 leiMP
| Gama | LEGEND |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Novel Beige, 33,3×33,3 cm, culoare crem, cod 9853
SKU:
3800745985313
67,49 leiMP
| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Neos Mat Light 5484, tip piatra, 25×50 cm, crem
SKU:
3800745548419
71,99 leiMP
| Gama | NEOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.5 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4725
SKU:
3800745472516
74,50 leiMP
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Essenza Cream 6357, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745635713
77,50 leiMP
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Essenza Cream 4953, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745495317
80,50 leiMP
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000560128
173,99 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Gresie Ethernity Tropic 6419, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745641950
176,99 leiMP
| Gama | Ethernity |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Supreme Decor Reflection 6420, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745642056
181,50 leiMP
| Gama | Supreme Decor Reflection |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Marvel Travertine Pearl Vein Mat 60x120x0.9 cm, AFUB
SKU:
788845799319
189,00 leiMP
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |














