Crem
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa rectificata Essenza Geometric Cream 3274, tip marmura, 30x60 cm, crem” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie rectificata Moonwalk Cream 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj lucios
SKU:
8691273393108
| Gama | Moonwalk |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Piesa decorativa rectificata Essenza Geometric Cream 3274, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745327410
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 4878 Tessuto Patchwork Cream tip textil, 30 x 60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487817
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Natural 9916, 60×120 cm, Crem
SKU:
3800745991611
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta tip marmura Botticino Onda Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4728
SKU:
3800745472813
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Trendy, model ciment, 1260-0081, 60×30 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005083656
Piesa decorativa Dec Cubik Crema, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562906
Faianta rectificata Essenza Cream 4953, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745495317
Gresie tip lemn Matera Natural 9796, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979619
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Gresie tip lemn Como Beige 9799, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979916
Gresie Essenza Cream 6357, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745635713
Gresie tip lemn Matera Beige 9795, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979510
Gresie tip lemn Como Natural 9800, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745980011
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta tip marmura Botticino Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4725
SKU:
3800745472516
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Paros Decor Art Beige 2886, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745288612
| Gama | Paros |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Lieja Hex Bone 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836490
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Gresie portelenata travertin KEROS TAJMAHAL model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563866
Gresie Jatoba tip lemn, 8987 15,5×60,5 cm, culoare crem
SKU:
3800745898712
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Lines Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4729
SKU:
3800745472912
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Fusion Light 9509, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745950915
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Tessuto Cream tip textil, 30×60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487510
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
Gresie rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 45×45 cm ZD49, Crem, finisaj mat
SKU:
8697497110910
Faianta crem TIBETSTONE TBT56 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007357














