Crem
- Nu poți să adaugi „Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75x150 cm, culoare crem, finisaj mat” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 600×2000 LR
SKU:
4000000566571
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 700×2000 LR
SKU:
4000000566588
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 800×2000 LR
SKU:
4000000566595
Vopsea magic efect Dune ivory 11 0.9L
SKU:
789554779715
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool vanilla dream 0.9L
SKU:
730957276868
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Faianta rectificata Essenza Cream 4953, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745495317
Faianta rectificata Trendy, model ciment, 1260-0081, 60×30 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005083656
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
Faianta Feel Olive Brillo 6×25 cm, model ciment, finisaj lucios, crem, model ciment, finisaj lucios, crem
SKU:
8445583515879
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0198, 50 x 25 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005081744
Faianta crem ELISA 7044 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704419
Faianta crem TIBETSTONE TBT56 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007357
Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25×50 cm, culoare crem
SKU:
3800745485110
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Beige, 25X40 cm, crem, cod 4678
SKU:
3800745467819
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Faianta rectificata Tessuto Cream tip textil, 30×60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487510
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Faianta tip marmura Botticino Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4725
SKU:
3800745472516
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Lines Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4729
SKU:
3800745472912
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Onda Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4728
SKU:
3800745472813
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Essenza Cream 6357, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745635713
Gresie New Travertin Bone, model piatra, 33×66 cm, finisaj mat
SKU:
8698541054020
| Gama | New Travertine |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Cream, model ciment, 30×60 cm, ANF3, crem
SKU:
8698853187911
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 45×45 cm ZD49, Crem, finisaj mat
SKU:
8697497110910
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
Gresie rectificata Moonwalk Cream 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj lucios
SKU:
8691273393108
| Gama | Moonwalk |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |














