Bej
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Beige 4696, 30×60 cm, Crem
SKU:
380074546915
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
Faianta Maiolica Beige 4629, tip monocolor, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745462913
Faianta Maiolica Light Beige 4628, tip monocolor, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745462814
Faianta Marea Beige 4639, tip ciment, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745463910
Faianta Riviera Beige 4636, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745463613
Faianta Riviera Waves Light Beige 4741, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745474114
Gresie Maiolica Beige 9594, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745959413
| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007
Piesa decorativa Parga Beige 9297, tip ciment, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745929713
| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Faenza Brick Taupe 4752, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745475210
| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Santana Mix Beige 9356, tip piatra, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745935615
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
Gresie Boost Balance Ash Mat 60x120x0.9 cm, AJNR
SKU:
788845850119
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Pearl Mat 60x120x0.9 cm, AJNT
SKU:
788845850133
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Mix Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A80J
SKU:
788845783066
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Ivory Mat 60x120x0.9 cm, A6Q3
SKU:
788845748324
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A6Q7
SKU:
788845748362
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Luiza Bej, 500 x 425 x 155 mm, finisaj mat, REA-U9609
SKU:
6665069







































