Bej
Gresie Boost Mix Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A80J
SKU:
788845783066
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Ivory Mat 60x120x0.9 cm, A6Q3
SKU:
788845748324
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A6Q7
SKU:
788845748362
189,00 leiMP
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Luiza Bej, 500 x 425 x 155 mm, finisaj mat, REA-U9609
SKU:
6665069
440,00 lei
| Cod produs | REA-U9609 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Luiza Bej |
| Lungime | 500 mm |
| Latime | 425 mm |
| Inaltime | 155 mm |
| Adancime | 125 mm |














