Albastru
Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58×118 cm, TTN04PAR
SKU:
8691273479307
79,99 leiMP
| Gama | Titanic |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
64,50 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
75,50 leiMP
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
75,50 leiMP
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Blue, 4744, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745474411
72,00 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
50,99 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Essential, model ciment, 6060-0335, 60 x 30 cm, culoare albastru, finisaj mat
SKU:
5945005081980
70,50 leiMP
| Gama | ESSENTIAL |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Blue tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Albastru
SKU:
3800745605310
66,50 leiMP
| Gama | Bohemia Blue |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Oni Blue, finisaj lucios, 60×120, culoare albastru
SKU:
8429991588069
118,99 leiMP
| Gama | Oni |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
122,00 leiMP
| Gama | AZUL |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa 7253 DIANA-2 BLUE COMFORT 6×40 cm
SKU:
3800745725315
15,00 leiBUC
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 0631 DIANA BLUE LUX 8×25 cm
SKU:
3800745063110
9,40 leiBUC
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 7254 Diana-2 Blue Comfort, model flori, 25×40 cm
SKU:
3800745725414
20,00 leiBUC
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
37,00 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Scuter Electric RDB Storm Blue, 2200W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 182x69x113.6 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 2200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 281 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 90/90 – 12 |
| Culoare | Albastru |
Scuter electric RDB Delta Plus Blue, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Albastru |
Gresie Aston Azul 8300, tip marmura, 33.3×33.3 cm, albastru
SKU:
3800745830019
61,99 leiMP
| Gama | ASTON |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.55 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Viola Light Blue 4914, tip relief, 20×50 cm, albastru
SKU:
3800745491418
73,99 leiMP
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Viola Blue 4915, tip relief, 20×50 cm, albastru
SKU:
3800745491517
73,99 leiMP
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
55,99 leiMP
| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
55,99 leiMP
| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Bronzalchid 3 in 1 Rost Albastru 0.75L
SKU:
6420319001156
33,50 lei
| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Culoare | Albastru |














