Albastru
Gresie portelanata 6360 Altissimo White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745636017
63,00 leiMP
| Gama | Altissimo |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6355 Statuario White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745635515
63,00 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6215 Marquina White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra, finisaj mat
SKU:
3800745621518
65,50 leiMP
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6025 Delice Light Blue, model marmura, 45×45 cm, culoare albastru deschis
SKU:
3800745602517
57,00 leiMP
| Gama | Delice |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |














