Alb
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
121,50 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
64,00 leiMP
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta RV Abidos Blanco 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836292
62,50 leiMP
| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Contratreapta pentru scari Istanbul White, 17.5×120 cm, Alb
SKU:
4000000537366
52,50 lei
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Treapta pentru scari gresie Istanbul White, 30×120 cm, Alb
SKU:
4000000537403
70,00 lei
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Faianta alba IZOLA 5889 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745588910
71,00 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb IZOLA 5894 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745322118
71,00 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
64,00 leiMP
| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie alba AVENUE 9473 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745947311
45,99 leiMP
| Gama | AVENUE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa faianta alb / gri Livorno Cubik Gris, model marmura 25×50 cm
SKU:
8432597547248
76,00 leiMP
| Gama | Livorno |
|---|---|
| Culoare | Alb, Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata tip piatra Istanbul 60×120 cm, alb, finisaj mat, cod 227901
SKU:
8698541005466
98,00 leiMP
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie CARRARA CLASSIC CLA3 model marmura 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853142217
88,00 leiMP
| Gama | CLASSIC |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie CARRARA Glossy 9391, model marmura, 60×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745939118
71,50 leiMP
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata alba KEROS TAJMAHAL ONIX model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563903
76,00 leiMP
| Gama | TAJMAHAL |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Matt CLA5, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853146215
88,00 leiMP
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
88,00 leiMP
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura Marmi White, 30×60 cm, 9519, Alb
SKU:
3800745951912
68,50 leiMP
| Gama | Marmi White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922813
64,00 leiMP
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
68,50 leiMP
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
68,50 leiMP
| Gama | MARMI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Calacatta Blanco 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991462307
83,00 leiMP
| Gama | Calacatta |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Perla 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8249991430979
67,86 leiMP
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
41,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
9,90 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Corp de iluminat aparent 2x18W NV-4101.13218 NOVELITE EL0017385
SKU:
5949027031800
63,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.7 kg |
| Dimensiune | 635x152x48 mm |
| Putere | 2x18W |
| Cod produs | EL0017385 |
| Dulie | G13 |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1200 mm
SKU:
8028693843805
279,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×700 mm
SKU:
8028693843768
200,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1000 mm
SKU:
8028693843782
253,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
619,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
574,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Piedestal Family R01-007 Cersanit
SKU:
6423078001306
210,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
200,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Bideu Cersanit Eko alb K07-017-EX2
SKU:
5907536640111
369,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Bideu |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
597,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |














