Alb
Faianta rectificata Goldie Onda White 4992, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499216
83,00 leiMP
| Gama | Goldie Onda White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Gioia White 6325, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745632514
86,50 leiMP
| Gama | GIOIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Concepto, model monocolor, 1260-0076, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083564
83,00 leiMP
| Gama | CONCEPTO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Altissimo Leaves White 4944, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494419
63,00 leiMP
| Gama | Altissimo |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Metro White model marmura 10×20 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698541025907
83,00 leiMP
| Gama | Metro |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×20 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
87,00 leiMP
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
86,50 leiMP
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piedestal Cersanit President K08-181
SKU:
5949086006290
140,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
802,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
1.065,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Vas WC Cersanit Roma R10, evacuare orizontala K07-015-EX3
SKU:
6423078000514
225,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Cersanit Family, 55 cm, alb cod R01-004
SKU:
6423078001283
175,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 5L
SKU:
5948596013293
78,50 lei
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 15L
SKU:
6420319166015
224,00 lei
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
5.130,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
CONVECTOR ELECTRIC TESY CC 2510 E05 R 301762
SKU:
3800879204748
449,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 490 mm |
| Inaltime | 650 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 490x290x650 mm |
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Tania Crom+Alb 1XE27 60W
SKU:
5949027065300
67,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0028511 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
ERSTE-LAMPA BIROU KLARA ALB 1XE27 40W EL0032131 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949027075071
59,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa birou |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0032131 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Corp de iluminat aparent electronic 1x18W IP65 NV-4201.42118 NOVELITE EL0044313
SKU:
5949027108656
81,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.59 kg |
| Putere | 1x18W |
| Cod produs | EL0044313 |
| Dulie | G13 |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
23,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 76011 VT-8473 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656597
279,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
41,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
114,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
86,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65 ,1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb
SKU:
8699490904084
76,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.010.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
182,50 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
76,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
240,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
182,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
120,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
336,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
189,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
339,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
116,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |














