Alb
Gresie Zigana White 1. 15×60 cm, model lemn, finisaj mat, alb
SKU:
8697497098140
ERSTE-LAMPA BIROU KLARA ALB 1XE27 40W EL0032131 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949027075071
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa birou |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0032131 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Gresie rectificata Sante White, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb
SKU:
8697497113539
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta rectificata Sante White, model marmura, 30×90 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915477
Faianta Marvy Glossy Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915415
Gresie SG Ark White 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575075048
Faianta rectificata Adela White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137627
Faianta rectificata Adonis White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915583
Faianta rectificata Mood White 30x90x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158295
Faianta rectificata Nuvola White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8692844917358
Faianta rectificata Star Line 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844915439
Piesa decorativa Statuario, model marmura, 2651-0106, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083052
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta rectificata Adonis White Decofon 30×90, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190387
Faianta rectificata Adela White Decofon 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137603
Faianta rectificata Juno Diamond 30×90 cm, model piatra, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497194668
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
Faianta rectificata Paris White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921966
Faianta Statuario, model marmura, 2051-0207, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083014
Gresie Galante White 303×606 9079A21 1.85mp/cut
SKU:
3800171714686
Corp de iluminat aparent 2x18W NV-4101.13218 NOVELITE EL0017385
SKU:
5949027031800
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.7 kg |
| Dimensiune | 635x152x48 mm |
| Putere | 2x18W |
| Cod produs | EL0017385 |
| Dulie | G13 |
Piesa decorativa tip mozaic Venato Mosaic, 30×30 cm, 2890, Alb
SKU:
3800745289015
| Gama | Venato |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Statuario, model marmura, 2051-0208, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083038
Faianta rectificata Altissimo Leaves White 4944, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494419
Gresie Valeria Oro 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991432386
| Gama | Valeria |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922813
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dana Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991585693
| Gama | Dana Gold |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Marquina Leaves White 4882 tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488210
Piesa decorativa 4880 Marquina Vine tip marmura, 30 x 60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488012
Faianta rectificata 4943 Altissimo White, model marmura, 30×60 cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
3800745494310
Faianta rectificata Statuario White 4939, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745493917
Gresie rectificata Concept White 60x120x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497127437
Gresie rectificata Statuario Goya Matte 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497118480
Faianta lucioasa tip marmura Elada White 20X50 cm, cod 4668
SKU:
3800745466812
Gresie Mykonos White 9550, tip marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745955019
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
Faianta Marvy Glossy Decofon Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190202
Faianta rectificata Nuvola White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497188742














