Alb
Faianta colectia Tajmahal Statuario, cod A068, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597562326
75,00 leiMP
| Gama | Tajmahal |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 75 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Dec Dune Statuario, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562845
93,50 leiMP
| Gama | Decorado Dune |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Hojas Onix, cod A071, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597563057
84,50 leiMP
| Gama | Hojas |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |














