Alb
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
68,50 leiMP
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |














