GCV 80 44 24D B14 TBR
Pentru casa ta657 produse
Garduri si porti395 produse
Gresie si Faianta1.502 produse
Parchet laminat193 produse
Usi si ferestre104 produse
Sanitare si termice1.407 produseSanitare1.087 produse
- Baterii lavoar32 produse
- Baie91 produse
- Camine pluviale7 produse
- Tevi si fitinguri371 produse
- Accesorii baie6 produse
- Accesorii hidro48 produse
- Baterii bucatarie85 produse
- Baterii cada & dus91 produse
- Bideuri1 produs
- Bucatarie2 produse
- Cazi si accesorii cazi3 produse
- Furtunuri dus5 produse
- Instalatii hidro264 produse
- Lavoare27 produse
- Robineti10 produse
- Vase WC21 produse
Termice322 produse
Electrice556 produse
Gradina615 produse
Scule electrice600 produse
- Accesorii471 produse
- Aer comprimat28 produse
- Articole uz gospodaresc3 produse
- Diverse scule electrice8 produse
- Drujbe2 produse
- Fierastraie electrice15 produse
- Masini pentru gaurit si insurubat21 produse
- Masini pentru taiat1 produs
- Pistoale pentru lipit9 produse
- Polizoare17 produse
- Pompe submersibile1 produs
- Rindele2 produse
- Rotopercutoare9 produse
- Slefuitoare8 produse
- Sudura si lipire5 produse
Scule si unelte1.400 produse
- Truse scule4 produse
- Rindele2 produse
- Tarozi si filiere20 produse
- Unelte de zugravit146 produse
- Accesorii59 produse
- Capsatoare4 produse
- Chei474 produse
- Chingi4 produse
- Ciocane24 produse
- Clesti93 produse
- Cricuri3 produse
- Cutii scule8 produse
- Cuttere10 produse
- Dalti si dornuri17 produse
- Dispozitive taiat tevi5 produse
- Diverse scule de mana52 produse
- Fierastraie20 produse
- Filiere si tarozi25 produse
- Foarfece14 produse
- Freze5 produse
- Instrumente de masura80 produse
- Instrumente de trasat38 produse
- Lacate2 produse
- Menghine9 produse
- Mistrii7 produse
- Patenti4 produse
- Pensule1 produs
- Perii13 produse
- Pile14 produse
- Pistoale silicon & spuma8 produse
- Prelate5 produse
- Prese4 produse
- Rangi13 produse
- Scule auto45 produse
- Sfori – Snururi – Franghii9 produse
- Surubelnite61 produse
- Topoare si toporisti2 produse
- Truse14 produse
- Unelte pentru taiat56 produse
- Vase si recipiente4 produse
Materiale de constructii956 produse
Diverse2 produseVopsele si lavabil409 produse
Afișez singurul rezultat
Sorteaza dupa
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
887,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |




























