GCV 100 44 20 B11 TSR
Boiler electric TESY BiLight GCV 100 44 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb
SKU:
3800879120758
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 27.6 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 98.5 cm |
| Functii | Bilight, Crystal Tech, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |














