Vopsele si lavabil
Vopsea lavabilă interior Danke Maxx White 2.5L
SKU:
5946062025726
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 0.75L
SKU:
5946062015086
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Aspect | lucios |
| Mod de ambalare | cutie metal |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | pentru lemn |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
| Alte caracteristici | rezistent la intemperii si la actiunea apei; rezistenta la UV |
| Timp de uscare | 12 |
| Culoare | cires japonez |
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
DANKE 11 EMAIL USCARE RAP ALBASTRU INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001614















