Vopsele si lavabil
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 2.5L
SKU:
5946062015055
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L
SKU:
5946062015130
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 2.5L
SKU:
5946062009702
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 2.5L
SKU:
5946062002482
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR AQUA LAC PIN 2.5L
SKU:
5946062014270
172,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
DANKE 10 EMAIL USCARE RAP ROSU INCHIS 4L
SKU:
5946062011439
130,00 lei
| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
DANKE 09 EMAIL USCARE RAP MARO DESCHIS 0.75L
SKU:
5946062001546
28,50 lei
| Greutate | 0.82 |
|---|---|
| Tip produs | |
| Brand | Danke |
| Culoare | Maro deschis |
| Volum | 0,75 L |
OSKAR AQUA LAC MAHON NOU 0.75L
SKU:
5946062014409
52,50 lei
| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Mahon |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 0.75L
SKU:
5946062014447
52,50 lei
| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Stejar |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 2.5L
SKU:
5946062014331
172,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC TEC NOU 0.75L
SKU:
5946062014362
52,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
SAVANA Vopsea Superlavabila Pt Baie Bucatarie Ultrarezist ALB 4L
SKU:
6420319433438
178,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Ultrarezist INT 2.5L
SKU:
6420319141005
115,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
OSKAR AQUA LAC INCOLOR 5L
SKU:
5946062018223
275,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 2.5L
SKU:
5946062015093
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR AQUA LAC MAHON 5L
SKU:
5946062018353
275,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC STEJAR 5L
SKU:
5946062018360
275,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
DANKE 10 EMAIL USCARE RAP ROSU INCHIS 0.75L
SKU:
5946062001577
29,50 lei
| Greutate | 0.82 |
|---|---|
| Tip produs | |
| Brand | Danke |
| Culoare | Rosu inchis |
| Volum | 0,75 L |
DANKE 13 EMAIL USCARE RAP GRI METAL 0.75L
SKU:
5946062001669
29,50 lei
| Greutate | 0.80 |
|---|---|
| Brand | Danke |
| Tip produs |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 2.5L
SKU:
5946062009696
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 0.75L
SKU:
5946062015086
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Aspect | lucios |
| Mod de ambalare | cutie metal |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | pentru lemn |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
| Alte caracteristici | rezistent la intemperii si la actiunea apei; rezistenta la UV |
| Timp de uscare | 12 |
| Culoare | cires japonez |
Email 3in1 Kober albastru RAL 5010 0.75L pentru metal, lucios, anticoroziv
SKU:
5946046727318
49,00 lei
| Culoare | albastru |
|---|
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 0.9L
SKU:
5948596012418
8,90 lei
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 0.9L |















