Scule si unelte
Plita pentru soba, cu 3 ochiuri, rama fixare, 720×610 mm, fonta – 660093
SKU:
5949034936655
438,00 lei
| Cod produs | 660093 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Racletă pentru rosturi Feroshop 5570000, metal, 2,5-6 mm, cu rola integrată
SKU:
4006885557000
69,50 lei
Recuperator caldura D120 negru mat – 651801
SKU:
5949034968915
136,00 lei
| Cod produs | 651801 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura D130 negru mat – 651802
SKU:
5949034968922
147,00 lei
| Cod produs | 651802 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat Compact D120 maro – 651798
SKU:
5949034968885
152,00 lei
| Cod produs | 651798 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat Compact D130 maro – 651799
SKU:
5949034968892
153,00 lei
| Cod produs | 651799 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat Compact D150 negru mat – 651800
SKU:
5949034968908
206,50 lei
| Cod produs | 651800 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat D120 mm, G 0.35 mm – 651719
SKU:
5949034912567
121,00 lei
| Cod produs | 651719 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator pentru caldura, emailat, compact, negru mat, D120 mm – 651818
SKU:
5949034969417
214,50 lei
| Cod produs | 651818 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Rindea NEO 50-420 din aluminiu pentru gips-carton 140mm
SKU:
5907558471571
40,50 lei
| Tip produs | Rindea |
|---|---|
| Material lama | Aluminiu |
RULETA 8M STANLEY ST130457
SKU:
3253561304576
52,50 lei
| Material | Cauciuc/plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | galben/negru |
Ruleta de buzunar Ramforsată 10m x 25mm cu autoblocare, plastic, cauciuc, oțel
SKU:
6421948101408
37,00 lei
SAPALIGA CU COADA METALICA MF 1600*210mm G01 MF-UG3001-S001-G01
SKU:
6426910038324
29,00 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Neagra |
| Lungime | 1.6 m |
| Material | Otel |
| Latime lama | 21 cm |
| Lungime lama | 96 mm |
| Material lama | Plastic |
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
387,50 lei
| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 2 arzatoare, 1 furtun cu lungimea de 5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.850 °C |
| Putere | 110.000 W |
SET PENTRU MONTAREA PARCHETULUI LAMINAT 6931000
SKU:
4006885693104
80,00 lei
| Tip produs | Set de montaj |
|---|---|
| Pentru | Aplicare |
SURUBELNITA UNGHIULARA DE MANA,LUNGIME 109MM 1573000
SKU:
4006885157309
34,00 lei
| Brand | Wolfcraft |
|---|---|
| Culoare | negru |
TIJA COMPLET FILETATA 1M DIN 975-4.8 M 18 ZA ZZ 1501001
SKU:
4000000362357
28,00 lei
| Material | Otel gr. 4.11 |
|---|---|
| U.M. | buc |
Usa monobloc pentru soba, cu geam, neagra – 660322
SKU:
5949034901394
263,50 lei
| Cod produs | 660322 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Usa pentru soba, model Leo, nichelata – 660318
SKU:
5949034901936
313,00 lei
| Cod produs | 660318 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Usa soba cu cenusar, model Palmier, fonta
SKU:
5949034937300
151,00 lei
| Cod produs | 660367 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Usa soba cu geam, cu cenusar 275×255 mm – 660327
SKU:
5949034937188
259,50 lei
| Cod produs | 660327 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Usa soba monobloc, model Leo, 475×295 mm, fonta – 660064
SKU:
5949034901905
339,50 lei
| Cod produs | 660064 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Usa teracota pentru semineu/soba, model Bamboo, nichelata – 660316
SKU:
5949034901950
526,00 lei
| Cod produs | 660316 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
YT-39009 TRUSA SCULE ELECTRICIENI, 68 PIESE
SKU:
5906083390098
661,50 leiBUC
| Tip Produs | Trusa scule |
|---|---|
| Brand | YATO |














