Scule electrice
FIERASTRAU ALTERNATIV FARA ACUM(COMPT.LI-IO) DJR187Z include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381806121
1.136,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | DJR187Z |
FZ40 MINI-CLESTI,DISTANTA DE PRINDERE 40MM 3630000
SKU:
4006885363007
13,50 lei
| Brand | Wolfcraft |
|---|---|
| Lungime | 40mm |
56H622 Mandrina 3/8X24 10MM
SKU:
5902062045706
31,50 lei
| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 0,000 kg |
| Lungime | 170 mm |
| Pentru | Gaurire |
57H254 Burghiu spiralat pentru lemn 12×400 mm
SKU:
5902062572547
40,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Lungime | 400mm |














