

Accesorii hidro
Filtru cu reductor + rezervor de ulei Yato YT-2385
SKU:
5906083923852
198,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2385 |
Filtru cu reductor 25 cm3 + rezervor de ulei 15 cm3 Yato YT-2384
SKU:
5906083923845
130,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2384 |
Racord flexibil 1/2″ – 3/8″, 70 cm Ferro PWS86
SKU:
5901095616419
19,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | PWS86 |
Distribuitor/colector Ferro SN-ROU10S 1″ 10 circuite inox
SKU:
5902194960021
1.079,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Numar circuite | 10 |
| Material | alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | robinet de golireaerisitor automatdopniplu |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Pompa de testare 25 bar BAR-PT25B
SKU:
6421000004371
102,00 lei| Tip produs | |
|---|---|
| Cod produs | BAR-PT25B |
| Brand | Everpro |
Manometru 63 mm D1/4 0-10 bar montaj axial Ferro M6310A
SKU:
5901095655104
18,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | M6310A |





























