Instalatii scurgere
Capac polipropilenă Vodaland A15 300×300 mm gri pentru canalizare și drenaj
SKU:
6427669033233
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj fatada, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 50 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 285 mm |
| Alte caracteristici | Acces mai usor la scurgere, Anticoroziv, Capacitate mare de scurgere, Culori rezistente, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
Rigole Pegasus Plus One S Gri, cu Gratar 100x35x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167008725
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 100x35x1000 |














