Sanitare si termice
Set dus crom Squerto NP22 FERRO
SKU:
5902194902724
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Camin racord/inspectie – 45 DN315-H1520 1 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000528463
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 1 IN-1 OUT – D.200/160 |














