Tevi si fitinguri PPR
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D50 – 4000 mm
SKU:
6426227000137
100,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D50 – 4000 mm |
Adaptor universal cu mecanism scurt TGM-144444
SKU:
3800155544445
90,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Adaptor robinet |
| Cod produs | TGM-144444 |
| Brand | Everpro |
Adaptor universal cu mecanism lung TGM-144444
SKU:
3800155544469
79,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Adaptor robinet |
| Cod produs | TGM-144446 |
| Brand | Everpro |
Teava PP-R/FIBRA D40 – 4000 mm
SKU:
6426227000120
60,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D40 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000199
57,50 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000113
36,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000182
31,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D20 – 4000 mm
SKU:
6426227000175
22,50 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D20 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000106
20,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D20 – 4000 mm
SKU:
6426227000090
14,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D20 – 4000 mm |














