Sanitare
FURTUN DUS CU ELEMENTI CONICI L=150-200CM W05
SKU:
5902194947824
39,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Furtun dus L-150 cm pentru baterii cu dus extractibil si baterii cu montaj pe cada CF0070
SKU:
5901095622076
40,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | CF0070 |
| Utilizare | dus |
| Material | metal |
Furtun flexibil dus conic, metalic 150 cm, negru W33
SKU:
5902194963831
66,00 lei
| Material | Metal |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
Furtun flexibil dus conic, PVC 150 cm, negru/crom W43
SKU:
5902194985642
46,50 lei
| Material | PVC |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
Kit Rigola PP EASY 2 LN100 Hext 70 gratar OZ A15 1000x125x70(0881011)
SKU:
6426282039509
54,50 lei
| Material | Polipropilenă+Oțel zincat |
|---|---|
| U.M. | buc |
Kit Rigola PP EASY 2 LN100 Hext.70 gratar PP Negru A15 1000x125x70
SKU:
6424589099936
42,00 lei
| Material | Polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
Lavoar Cersanit Family, 55 cm, alb cod R01-004
SKU:
6423078001283
175,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei
| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
589,50 lei
| Cod produs | REA-U5055 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Berta |
| Lungime | 560 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 125 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
589,50 lei
| Cod produs | REA-U6210 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo 61 |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei
| Cod produs | REA-U6625 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo Black Aiax |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
481,00 lei
| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
873,50 leibuc
| Cod produs | REA-U6600 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Royal |
| Lungime | 625 mm |
| Latime | 360 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 100 mm |
MINI SET DUS MINI870,0
SKU:
8590309068501
70,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | Twist Mini 870 |
| Material | ABS |
| Montaj | aplicat |
| Culoare | cromat |














