Sanitare
Filtru cu reductor 25 cm3 + rezervor de ulei 15 cm3 Yato YT-2384
SKU:
5906083923845
130,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2384 |
Robinet Comfort combinat 1/2″-1/2″, 035690699
SKU:
4021163158410
133,50 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet Comfort combinat 1/2″-3/8″, 035510699
SKU:
4021163129991
135,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
135,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Cartus antibacterian AquaPur 11” filtrare apă 0,01-0,10 microni plastic
SKU:
5948784020188
136,50 lei
| Tip produs | Componenta de schimb, Filtru |
|---|---|
| Model | Cartus, Cartus filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Instalatie detartrare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 290 mm |
| Latime | 66 mm |
| Lungime | 66 mm |
| Alte caracteristici | 1 cartus |
Baterie lavoar pipa scurta ERMETIQ ECO ER-F404
SKU:
6421000049037
138,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-F404 |
| Brand | Everpro |
Trusa aparat sudat tevi PPR 63A PPR-SS63A include taxa verde 4.5 lei fara tva
SKU:
6421000024812
140,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220V |
Piedestal Cersanit President K08-181
SKU:
5949086006290
140,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Piedestal portelan Alb Elite
SKU:
4810531002031
141,50 lei
| Brand | Keramin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
Capac Wc CWAT91/CWATHQ91- Universal Grigio Chiaro opaco FSC MIX
SKU:
5945846078101
145,00 lei
| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | gri |
BATERIE BIDEU STATIVA SMILE BSM6
SKU:
5901095609213
147,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Smile |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE FERRO VASTO PIPA SCURTA-BVA2A
SKU:
5901095652486
147,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE BUCATARIE STATIVA ISO BIS4A
SKU:
5903738210756
152,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Isso |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru cu pipa mobila BTR2ABL
SKU:
5903738254408
152,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Baterie bucatarie tip lebada ERMETIQ ECO ER-F407
SKU:
6421000049075
154,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F407 |
| Brand | Everpro |
Capac Wc CWAT63/CWATHQ63- Universal Rosu Zmeura Ral 3027 FSC MIX
SKU:
5945846061530
154,00 lei
| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | rosu |
Filtru anticalcar pentru centrala 1/2″ ER-WDW12
SKU:
6421000040744
157,00 lei
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | ER-WDW12 |
| Brand | Everpro |
Baterie pipa medie Ermetiq, finisaj CROM ER-A206
SKU:
6421000036167
159,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-A206 |
| Brand | Everpro |
Capac cu Cadru Zinc 300X300 mm, Dakota
SKU:
6424167001467
162,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 300X300 |
PORTPERIE WC GRETA,CROM/STICLA MATA AGR14BL
SKU:
8590309088431
162,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Model | AGR14BL |
| Utilizare | baie |
| Culoare | negru |
| Material | sticla + zinc aluminiu |
BATERIE STATIVA LAVOAR COMBO CU PIPA MOBILA BCM2A
SKU:
5902194961332
162,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Combo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |














