

Instalatii scurgere
Capac cu Rama Fonta B125 600X600 mm, Valrom
SKU:
4000000439905
755,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 600X600 |
Rigola Pegasus H12 Gri, cu Gratar Zincat 130x75x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167006943
94,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 130x75x1000 |
Camin Monolitic Plus 400X400 mm, Dakota
SKU:
6424167007513
74,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 400X400 |
Camin Monolitic Plus 300X300 mm, Dakota
SKU:
6424167000057
66,50 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 300X300 |
Camin Monolitic Plus 200X200 mm, Dakota
SKU:
6424167004314
46,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 200X200 |
Capac polipropilenă Vodaland A15 300×300 mm gri pentru canalizare È™i drenaj
SKU:
6427669033233
41,50 lei| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj fatada, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 50 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 285 mm |
| Alte caracteristici | Acces mai usor la scurgere, Anticoroziv, Capacitate mare de scurgere, Culori rezistente, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |





























