

Instalatii scurgere
Capac polipropilenă Vodaland A15 300×300 mm gri pentru canalizare È™i drenaj
SKU:
6427669033233
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj fatada, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 50 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 285 mm |
| Alte caracteristici | Acces mai usor la scurgere, Anticoroziv, Capacitate mare de scurgere, Culori rezistente, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
Rigola Pegasus H12 Gri, cu Gratar Zincat 130x75x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167006943
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 130x75x1000 |





























