Instalatii scurgere
Capac Ascuns Zincat cu Cadru 550X550 mm, Dakota
SKU:
6424167005373
334,50 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 550X550 |
Sifon chiuvetă butelie A441 DN70/50, plastic alb, scurgere orizontală
SKU:
8594045937503
28,50 lei
| Tip produs | Sifon |
|---|---|
| Model | Sifon butelie |
| Utilizare | Scurgere apa, Racord chiuveta |
| Pentru | Bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Racord | 40 mm, 50 mm |
| Material | Plastic |
| Cod produs | A441-DN50/40 |
Capac fonta rotund Vodaland D810 mm pentru camine de vizitare, rezistent la sarcini grele
SKU:
6427669001201
668,50 lei
| Brand | Vodaland Balkan SRL |
|---|
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
25,00 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
| Inaltime | 250 mm |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei
| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
Sifon pardoseala patrat izolabil, in linie
SKU:
5900308322284
81,00 lei
| Cod produs | 672538 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Sifon pardoseala cu ventil alama si capac inox VEN-S1015
SKU:
6421000038840
74,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Sifon pardoseala |
| Cod produs | VEN-S1015 |
| Brand | Everpro |
Rigola din inox placabila LUXURY 400×70 mm VEN-S407S
SKU:
6421000039755
285,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Roigola |
| Cod produs | VEN-S407S |
| Brand | Everpro |
| Dimensiune | 400×70 cm |
Rigola din inox CUTS 500x53mm VEN-S507K
SKU:
6421000049150
256,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Rigola |
| Cod produs | VEN-S507K |
| Brand | Everpro |
Rigola din inox 500×70 mm VEN-S507B
SKU:
6421000036341
304,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Rigola |
| Cod produs | VEN-S507B |
| Brand | Everpro |
Rigola din inox placabila 700×70 mm VEN-S707S
SKU:
6421000036433
368,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Rigola |
| Cod produs | VEN-S707S |
| Brand | Everpro |
Capac cu Cadru Zinc 500X500 mm, Dakota
SKU:
6424167001481
376,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 500X500 |
Capac cu Cadru Zinc 400X400 mm, Dakota
SKU:
6424167001474
232,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 400X400 |
Camin Monolitic Plus 700X700 mm, Dakota
SKU:
6424167007421
540,50 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 700X700 |
Capac cu Cadru Zinc 300X300 mm, Dakota
SKU:
6424167001467
162,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 300X300 |
Rigole Pegasus Plus One S Gri, cu Gratar 100x35x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167008725
42,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 100x35x1000 |














