Parchet laminat
Parchet Comet Orion Gold 10mm, 1205x157mm FO002, model lemn, gri, finisaj mat
SKU:
8696681050698
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 157 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Crater (STN) FT016, 1205x402x10 mm, Clasa AC55 33, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
8696681045106
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Dimensiune | 1206 x 402 mm |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Vintage Classic 8156, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 10mm, 1.727mp/cut
SKU:
4042456407060
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8156 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet Natural 10mm Albatros FN019 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022695
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | AN019 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Natural 10mm Lefkas Oak FN009 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022640
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | FN009 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Stonex 10mm Jasper 33 AC5 FT006 2.424mp/cut
SKU:
8696681019435
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1206 x 402 mm |
| Cod produs | FT006 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Stonex 10mm Yenisey 33 AC5 FT013 2.424mp/cut
SKU:
8696681040330
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 402 mm |
| Cod produs | FT013 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet varioclic premium medium BEYKOZ 10 mm PM-861
SKU:
6426947063337
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-861 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium medium USKUDAR 10 mm PM-865
SKU:
6426947065676
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-865 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Parchet varioclic premium medium FETHIYE 10 mm PM-685
SKU:
6426947065508
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1287 x 157.5 mm |
| Cod produs | PM-685 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |

Parchetul laminat este o opțiune populară pentru acoperirea podelelor, oferind un echilibru între estetică, durabilitate și costuri accesibile. Este disponibil într-o varietate de culori, modele și texturi, oferind opțiuni de design diversificate.
Parchetul reprezintă o opțiune elegantă pentru acoperirea podelelor, aducând căldură și rafinament în orice spațiu. Ne evidențiem prin oferirea unei game variate de parcheturi de înaltă calitate. Cu expertiză în domeniu și servicii personalizate, suntem partenerul de încredere pentru proiectele de amenajare interioară, asigurându-va soluții durabile și estetice.














