Materiale de constructii
Onduband Teracota – 20cmx10m
SKU:
3467670010727
150,00 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Teracota |
| Dimensiuni | 20cmx10m |
Onduband Teracota – 30cmx10m
SKU:
3467670000391
222,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Teracota |
| Dimensiuni | 30cmx10m |
Onduband Teracota – 7.5cmx5m
SKU:
3467670020856
33,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Teracota |
| Dimensiuni | 7.5cmx5m |
Opritor zapada – 208 mm RAL 3011
SKU:
6426282566852
30,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Opritor zapada – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282567019
30,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
OSKAR TENCUIALA MOZAICATA 9703 25KG
SKU:
5946062005506
291,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | maro |
| Cantitate | 25kg |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
106,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Pasta de imbinare SUPER RIGIPS 25KG
SKU:
5948591003190
97,50 lei
| Brand | Rigips |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Pavaj Civic relief 20x20x6 cm Elpreco, antracit
SKU:
4000000417231
74,50 lei
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
Pavaj Civic relief 20x20x6 cm Elpreco, galben
SKU:
4000000375784
74,50 lei
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Galben |














