Materiale de constructii
Bordura fronton – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282560102
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura fronton – 312 mm RAL 8017
SKU:
6426282560263
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 3011
SKU:
6426282561451
31,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282561611
29,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Broasca 85 butuc 4 chei 16.5 manere bronz EVP-SM85C/NI
SKU:
6421000036020
85,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Broasca |
| Cod produs | EVP-SM85C/NI |
| Brand | Everpro |
BROASCA INGROPATA 43X90MM, PFV GALBEN FARA CS YALE AHY1SGB
SKU:
5945405013598
61,00 lei
| Greutate | 0.50 |
|---|---|
| Brand | Yale |
Broasca ingropata Yale 43x54mm alb pentru usi din lemn cu cilindru profil european
SKU:
5945405013574
55,50 lei
| Tip produs | Incuietoare |
|---|---|
| Model | Broasca ingropata |
| Pentru | Cilindru profil european, Usi din lemn |
Broasca ingropata Yale Y5 SAI 43x54mm otel alb pentru usi interior 2 chei
SKU:
5945405013581
63,00 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Utilizare | interior |
| Material | otel |
| Dimensiuni | 240 x 100 x 25 |
| Finisaj | vopsit alb |
| Alte caracteristici | limba si zavor |
| Continut pachet | 2 chei, holtsuruburi |
| Cod produs | AH Y 5 SA B |
Burlan PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617076
54,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Lungime | 3m |
Burlan-Prelungire RAL 3011 D90
SKU:
5945738061273
26,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
Burlan-Prelungire RAL 8017 D90
SKU:
5945738061532
31,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 90 |
Burlan-ramificatie PVC Brown D80
SKU:
5902241617519
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Brown |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Burlan-ramificatie PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617526
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Burlan-surub brat 2buc/set PVC Brown 180mm
SKU:
5948988063455
20,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Brown |
| Lungime | 180mm |
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
582,50 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Suport sustinere, Finalizare |
| Material | Fonta |
| Diametru | 700 mm |
| Culoare | Negru intens |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 28 kg |
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
200,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Capac rotund Vodaland PP negru D.800mm H.80mm pentru canalizare exterioară
SKU:
6426282034511
269,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 80 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Culori rezistente, Anticoroziv, Rezistenta in timp, De folosinta indelungata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Constructii, Parc, Spatii publice |
| Greutate | 6,42 kg |














