Materiale de constructii
Racord Jgheab-Burlan RAL 3011 D125/90
SKU:
5945738065004
24,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125/90 |
Racord Jgheab-Burlan RAL 8017 D125/90
SKU:
5945738065066
26,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125/90 |
Ramificatie Burlan (Y) RAL 3011 D90
SKU:
5945738065455
110,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
Ramificatie Burlan (Y) RAL 8017 D90
SKU:
5945738065516
121,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 90 |
Rino Banda Al cu bitum – 1.2x200mm x10m
SKU:
5948941023090
149,00 lei
| Brand | Temad |
|---|---|
| Dimensiuni | 1.2x200mm x10m |
Sapa autonivelare NIVELLO DUO 25KG BAUMIT
SKU:
5945752002344
66,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |
Set cos fum 4 piese – 1.25 ml RAL 3011
SKU:
4000000314189
199,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Lungime | 1.25 |
| Grosime | 0.4 |
SIKA IGOLFLEX-N HIDROIZOLATIE FLEXIBILA PE BAZA DE BITUM-CAUCIUC 25KG 65900
SKU:
7612894213072
493,00 lei
| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Culoare | Negru |
SIKATOPSEAL-107(A+B) HIDROIZOLATIE BICOMPONENTA GRI 25KG 474474/ 683085/675344
SKU:
7612895140292
228,00 lei
| Greutate | 25.00 |
|---|
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, maro – 3 mp/pch
SKU:
5945784007171
131,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, rosie – 3 mp/pch
SKU:
5945784002367
136,50 lei
| Culoare | Rosu |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, verde – 3 mp/pch
SKU:
5945784002374
131,50 lei
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
42,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
36,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728
286,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | exteriorinterior |
| Pentru | soclu |
| Culoare | maro |
| Cantitate | 25kg |
| Temperatura de lucru (grade C) | 10°C |
| Temperatura de depozitare | 5-25°C |
| Consum | 5kg/m² |
Tencuiala decorativa WEBER MIN 100 K1.5 20KG
SKU:
5945751001942
38,50 lei
| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 20 |
Tinci alb interior FeinPutz 25KG BAUMIT
SKU:
5945752002689
35,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tinci ecologic AUSSENWEISS 40KG
SKU:
5945762023360
46,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45355 |
| Greutate | 40 |
VATA BAZALTICA MULTIROCK 150/1200/600 4/8P 290758
SKU:
5945797008226
161,00 lei
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Model | Multirock Casa |
| Material | vata minerala bazaltica |
| Utilizare | pereti despartitori, tavane si a acoperisurilor inclinate |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 100x600x1200 mm
SKU:
5945797007373
158,00 lei
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x100 mm |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 50x600x1200 mm
SKU:
5945797000152
158,00 lei
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x50 mm |
Vata minerala de sticla Isover Domo 10 MPS, 7500x1200x100mm
SKU:
5945780803620
130,50 lei
| Grosime | 100 mm |
|---|---|
| Model | Domo 10 |
| Material | fibre vata minerala de sticla |
| Dimensiuni | 7500×1200 mm |
| Culoare | Galben |
| Izolatie fonica | Da |
| Suprafata acoperita | 9 mp/rola |
| Utilizare | Mansarde, Pereti exteriori, Poduri |














