Materiale de constructii
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728
Tencuiala decorativa WEBER MIN 100 K1.5 20KG
SKU:
5945751001942
| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 20 |
VATA BAZALTICA MULTIROCK 150/1200/600 4/8P 290758
SKU:
5945797008226
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 100x600x1200 mm
SKU:
5945797007373
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x100 mm |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 50x600x1200 mm
SKU:
5945797000152
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x50 mm |
Vata minerala de sticla Isover Domo 10 MPS, 7500x1200x100mm
SKU:
5945780803620
| Grosime | 100 mm |
|---|---|
| Model | Domo 10 |
| Material | fibre vata minerala de sticla |
| Dimensiuni | 7500×1200 mm |
| Culoare | Galben |
| Izolatie fonica | Da |
| Suprafata acoperita | 9 mp/rola |
| Utilizare | Mansarde, Pereti exteriori, Poduri |














