Diverse Materiale
Tavan polistiren 50x50cm alb 0884 2mp/pac
SKU:
5907572340105
27,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | pac |
| Culoare | alb |
Tavan decorativ polistiren alb 50x50cm TPO-A-0841 2mp/pachet
SKU:
5907572340068
27,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | pac |
| Culoare | alb |
| Material | Polistiren extrudat |
Tavan decorativ polistiren alb 50x50cm TPO-A-0825 2mp/pachet
SKU:
5948950011859
27,50 lei
| U.M. | pac |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | Polistiren extrudat |
Panel perete EPS Old Brick 500x270mm, polistiren alb, decorare interioară
SKU:
5904722241923
18,50 lei
| Material | Polistiren |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
106,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 10mm, transparent
SKU:
4000000394020
285,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 8mm, transparent
SKU:
4000000393993
266,50 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 10mm, transparent
SKU:
4000000424482
516,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
3000000113790
110,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 6mm, transparent
SKU:
3000000024737
386,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 2×1.05 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
4000000272465
37,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
4000000343585
223,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 6mm, transparent
SKU:
4000000438328
190,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 8mm, transparent
SKU:
4000000424468
507,50 lei
| Culoare | Transparent |
|---|














