Sistem pluvial
Burlan PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617076
54,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Lungime | 3m |
Jgheab metalic Bravo 3m Ø150mm rosu oxid pentru drenaj acoperis
SKU:
5948988014396
73,50 lei
| Brand | BRAVO INTERNATIONAL RO SRL |
|---|---|
| Tip produs | Jgheab |
| Model | Jgheab |
| Utilizare | Drenaj acoperis |
| Material | Metal |
| Lungime | 3.000 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Durata de viata | 60 ani |
| Alte caracteristici | Rezistent la zgariere |
| Culoare | Rosu oxid |
| Pentru | Constructii |
Jgheab RAL 3011 D125|150
SKU:
5945738056668
78,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125, 150 |
Jgheab RAL 8017 D125|150
SKU:
5945738057184
92,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125, 150 |
Ramificatie Burlan (Y) RAL 3011 D90
SKU:
5945738065455
110,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
200,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Capac rotund Vodaland PP negru D.800mm H.80mm pentru canalizare exterioară
SKU:
6426282034511
269,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 80 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Culori rezistente, Anticoroziv, Rezistenta in timp, De folosinta indelungata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Constructii, Parc, Spatii publice |
| Greutate | 6,42 kg |
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
582,50 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Suport sustinere, Finalizare |
| Material | Fonta |
| Diametru | 700 mm |
| Culoare | Negru intens |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 28 kg |
Ramificatie Burlan (Y) RAL 8017 D90
SKU:
5945738065516
121,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 90 |














