Materiale de constructii
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Cilindru Yale 1002, alama nichelat 30×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei inclus.
SKU:
5052847069813
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 35×35 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847069936
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei
SKU:
5052847070079
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×50 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847070130
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728
Jgheab metalic Bravo 3m Ø150mm rosu oxid pentru drenaj acoperis
SKU:
5948988014396
Broasca ingropata Yale Y5 SAI 43x54mm otel alb pentru usi interior 2 chei
SKU:
5945405013581
Bocanci de protecție Jena S3, 42, piele neagră, imblăniți, antiperforatie, rezistenți la
SKU:
8591806234895
Bocanci de protecție Jena S3, 44, piele neagră, imblăniți, cu bombeu metalic
SKU:
8591806234918
Bocanci de protecție S3, Jena, nr. 41, piele neagră, imblăniți, antiperforatie, PU/PU
SKU:
8591806234888
Bocanci de protecție Jena S3, 43, piele neagră, imblăniți, antiperforare, PU/PU
SKU:
8591806234901
Capac rotund Vodaland PP negru D.800mm H.80mm pentru canalizare exterioară
SKU:
6426282034511
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 80 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Culori rezistente, Anticoroziv, Rezistenta in timp, De folosinta indelungata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Constructii, Parc, Spatii publice |
| Greutate | 6,42 kg |
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
Bocanci de protecție Jena S3, marime 40, piele neagră, imblăniți, lamelă metalică
SKU:
8591806234871
Folie parchet SPC si vynil 3in1 1mm 6.25mp
SKU:
5905167873786
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
CERESIT CT74 25KG Tencuiala siliconico decorativa 1.5mm 2836078
SKU:
9000101138962
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aspect | praf de piatra |
| Cantitate | 25 kg |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Acoperire | 10 – 12 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.1 – 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe beton, tencuieli traditionale, suprafete din gips-carton, placi aglomerate |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
| Mod de ambalare | galeata |
| Necesita grunduire prealabila | da |
| Mod de nivelare | cu drisca din plastic |
CERESIT CT174 25KG Tencuiala siliconico-silicatica 1.5mm 1574648
SKU:
5946043001411
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 25 kg |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, perete |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aspect | praf de piatra |
| Acoperire | 10 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 25 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |















