Materiale de constructii
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Balama tip aripi mobilier usi EVERPRO
SKU:
6421000011447
Balama tip aripi mobilier usi EVERPRO
SKU:
6421000011454
Balama tip aripi mobilier usi EVERPRO
SKU:
6421000011461
Vinclu de imbinare EURONARCIS 40x40x20 mm
SKU:
5949004602733















