Materiale de constructii
Capac rotund Vodaland PP negru D.800mm H.80mm pentru canalizare exterioară
SKU:
6426282034511
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 80 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Culori rezistente, Anticoroziv, Rezistenta in timp, De folosinta indelungata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Constructii, Parc, Spatii publice |
| Greutate | 6,42 kg |
Jgheab metalic Bravo 3m Ø150mm rosu oxid pentru drenaj acoperis
SKU:
5948988014396
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728
Balama tip aripi mobilier usi EVERPRO
SKU:
6421000011447
Balama tip aripi mobilier usi EVERPRO
SKU:
6421000011454
Balama tip aripi mobilier usi EVERPRO
SKU:
6421000011461
Vinclu de imbinare EURONARCIS 40x40x20 mm
SKU:
5949004602733















