

Trepte si Contratrepte
Treapta scara rectificata Concrete Grey, tip ciment, 33×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8435728000384
| Gama | Concrete Grey |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Contratreapta pentru scari Milano Grey, model ciment, 17.5×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
4000000537373
| Gama | MILANO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior/Interior |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Exterior/Interior |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Contratreapta pentru scari Istanbul Grey, 17.5×120 cm, Gri
SKU:
4000000537359
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Contratreapta pentru scari Monte Verde Olive, 17.5×120 cm, Gri
SKU:
4000000537380
| Gama | Monte Verde |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0038, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084356
Treapta pentru scari gresie Istanbul Grey, 30×120 cm, Gri
SKU:
4000000537397
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta pentru scari gresie Monte Verde Olive, 30×120 cm, Gri
SKU:
4000000537434
| Gama | Monte Verde |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Treapta pentru scari gresie decorativa Quartz, model piatra, 6806-0043, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084400
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394




























