Gresie si Faianta
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Opal Bone Nano 60×120 cm model marmura 55012938RN
SKU:
8697819038601
| Gama | Opal |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Marea Dark Gray 60×120 cm model marmura 55015333RN
SKU:
8697819037611
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Piesa decorativa Goldie Mix White 4994, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499414
| Gama | Goldie Mix White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Tempera Print Beige 4842, tip marmura, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745484212
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
Piesa decorativa Legno Mix Grey 4999, tip lemn, 24.4×74.4 cm, gri
SKU:
3800745499919
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Legno Leaves Natural 3280, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745328011
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Gioia Hexagones White 4996, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499612
| Gama | Gioia Hexagones White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta rectificata tip marmura Livorno Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597576293
Piesa decorativa Lines Light Grey 4787, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri deschis
SKU:
3800745478716
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
Gresie 3635 Tilia Chevron Natural 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745363517
Gresie rectificata 3637 Tilia Chevron Brown, model lemn, 60×120 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
3800745363715
Gresie rectificata 3636 Tilia Chevron Beige, model lemn, 60×120 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
3800745363616
Piesa decorativa rectificata Essenza Geometric Cream 3274, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745327410
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Dec Dune Statuario, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562845
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Blanco (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935100
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Delmar Rec 60X120 cm model marmura 55016642RN
SKU:
8697819040260
| Gama | Delmar |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Rain Forest 60X120 cm model marmura 55016859RN
SKU:
8697819040253
| Gama | Rain |
|---|---|
| Culoare | Verde-Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Galaxy Turqoise model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare turcoaz
SKU:
8698541047381
| Gama | Galaxy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Asturia tip lemn, 9441 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745944112
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Bianco Art White 4736, 25.5×75.5 cm, Alb
SKU:
3800745473612
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie District Grey 6167, tip ciment, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745616712
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














