Gresie si Faianta
Gresie SG Gris Travertino Lappato 1. 60×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8681575065346
Gresie Gemma Perla Rec-Full Lap 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8684430010215
| Gama | Gemma |
|---|---|
| Culoare | Alb Perlat |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Statuario Goya 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8697497115328
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Traverten Bone Sugar 60x120x0.9 cm 25621011
SKU:
8698541076268
| Gama | Treverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Piesa decorativa Corona Art Decor 4769, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745476910
| Gama | Corona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Lapis model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare albastra
SKU:
8698853185511
| Gama | Lapis |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 6162 Orobianco White 60×60 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745616255
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
Piesa decorativa 4627 PERLATO MOSAIC GREY 30×60 cm
SKU:
3800745462715
Gresie tip lemn Como Beige 9799, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979916
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Gresie Bergen Decor Beige 6108, tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745610819
Gresie Bergen Decor Brown 6109, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745610918
Piesa decorativa Botticino Art Beige 4726, tip marmura, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745472615
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie tip lemn Matera Natural 9796, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745979619
Piesa decorativa Firenze Autumn 4961, tip decor, 30×60 cm, culoare mix, finisaj lucios
SKU:
3800745496116
Piesa decorativa Rectificata Belvedere Patchwork Anthracite 4960, tip mozaic, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745496017
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Nobile Hexagones Anhracite 6364, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745636413
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Gresie Isabella Gold 60×60 cm model marmura 115CB11
SKU:
3800171713092
Gresie portelanata gri SPARTA 9369 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936919
Gresie Titan Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845843
| Gama | Titan |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Carina Mix Brilliant, model mozaic, CRN00, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273221609
Gresie rectificata Terra Beige TER3 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853222117
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Grey TER2 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698853222018
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Bone TER1 60×120 cm, model piatra, be-deschis, finisaj mat
SKU:
8698853221912
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Be-Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie portelanata bej JATOBA 8986 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898613
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |














