Gresie
Gresie rectificata Esence Ivory 119.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, bej
SKU:
5903313354684
| Gama | Essence |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Lungime | 119.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Beige 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5901779379364
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Honey 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313309523
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Brick Beige, model caramida, 10790110, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat, 1.23 mp/cutie
SKU:
8698541003486
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Denver Beige 6425, model lemn, tip parchet, 15×90 cm, bej
SKU:
3800745642513
Gresie Pastel Beige 9147, model lemn, 33.3×33.3 cm, culoare bej
SKU:
3800745914719
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6080 Tempera Beige, model marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745608014
Gresie portelanata 6367 Trevi Beige, model marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745636710
Gresie portelanata bej CRONOS 8565 model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745856514
| Gama | CRONOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Bucatarie, Pereti, Baie, Gradina, Podele, Sufragerie, Dormitor, Terasa, Exterior, Living, Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Beige 30×60 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8698853116218
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie Atelier Pearl, model lemn, 15×60 cm, Alb, Bej, finisaj mat
SKU:
8697497016366
Gresie rectificata Levante Beige, model ciment, 60×60 cm, LEV3, Bej, finisaj lucios
SKU:
8698853205813
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Natura Maple NAT2, model lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat, antialunecare
SKU:
8698853176212
| Gama | NATURA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata decor Traver Mozaic, 6060-0203-4011, model piatra, 60×30 cm, bej, finisaj mat
SKU:
5945005081263
Travertin Classic CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T004
SKU:
4000000564836
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Travertin Noce Scapitat 5 x 10 x 1.5 cm T071
SKU:
4000000564812
Gresie Catalpa C2D07, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497126881
Gresie antialunecare Magellan R-11 Bone XD08, 61×61 cm, crem, finisaj mat
SKU:
8694333421476
Gresie 6428 Denver Shabby, model lemn, tip parchet, Chic Beige, 15×60.5 cm
SKU:
3800745642810
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6283 Denver Beige, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, Bej
SKU:
3800745628319
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
SKU:
8697497161110
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traverten Beige Matt, model ciment, 60×120 cm, bej
SKU:
8698541075445
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Etna Bone Sugar 33×66 cm, 33660110, bej, finisaj mat
SKU:
8698541068904
| Gama | Etna |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Living, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 3636 Tilia Chevron Beige, model lemn, 60×120 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
3800745363616
Gresie Prosecco Beige 30.3×60.6 cm model ciment 9090A11
SKU:
3800171707596
| Gama | Prosecco |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Fossil Beige 30.3×60.6 cm model lemn 9082A11
SKU:
3800171705554
| Gama | Fossil |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Amadio Brown 30.3×60.6 cm model lemn 9056A11
SKU:
3800171702782
| Gama | Amadio |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Rectificata Opal Bone Nano 60×120 cm model marmura 55012938RN
SKU:
8697819038601
| Gama | Opal |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |














