Faianta
Faianta tip marmura Amber Lines Brown 4738 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473919
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rosie LIFE ROJO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597517494
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
Faianta rectificata Oasis Lilac Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192527
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Faianta rectificata Astoria Turquoise Decofon Magnifica 1.QK17, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8697497188803
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
Faianta Marvy Glossy Decofon Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190202
Faianta rectificata Mood Bamboo Decofon 30×90 cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158530
Faianta rectificata Mood Cement Decofon 30×90 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158554
| Gama | Mood |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Faianta rectificata Nuvola White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497188742
Faianta Crono Brown 5596, tip marmura, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745559613
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
Faianta rectificata Statuario Waves White 4940, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745494013
Faianta rectificata Trevi Beige 4947, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745494716
Faianta rectificata Trevi Brown 4948, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745494815
Faianta rectificata Trevi Grey 4980, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
3800745498011
Faianta Rectificata Trevi Leaves Beige 4949, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745494914
Faianta rectificata Trevi Leaves Light Grey 4987, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745498714
Faianta rectificata Trevi Light Grey 4979, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745497915
Faianta Crono Beige 5595, tip marmura, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745418217
Faianta tip marmura Botticino Lines Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4729
SKU:
3800745472912
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Paris Black Decofon 30×90 cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921997
Faianta rectificata Paris White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844922000
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
Faianta maro interior / exterior RODENO GOLD model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560155
Faianta bej interior / exterior ADOBE BEIGE model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513496
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Terra Carbon 33×66 cm model lemn 55009845
SKU:
8697819040239
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta gri Cartago Gris model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562685
Faianta bej TAJMAHAL TRAVERTINO model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562357
Faianta Ayrona Blanco 25×50 cm, model ciment, finisaj mat, alb, model ciment, finisaj mat, alb
SKU:
8432597583697
Faianta Ayrona Lines relief 25×50 cm, model dungi, finisaj mat, gri, model dungi, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583727
Faianta Boheme Olas Beige 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, bej, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597583598














