Faianta
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta rectificata Cemento Salvia Green 3400, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340013
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340112
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Green 3392, model marmura, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745339215
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Rhory Emerald Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, verde
SKU:
8445583396584
Faianta rectificata Juno Emerald 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922260
Faianta rectificata Juno Emerald Dekofon 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922239
Gresie 6224 Nature Green tip ciment, 45 x 45 cm, culoare verde
SKU:
3800745622416
Faianta 4874 Nature Green tip ciment, 30 x 60 cm, culoare verde
SKU:
3800745487411
Faianta verde Izola 5898 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589818
Faianta Izola Waves Green Light 5897, tip relief, 25×50 cm, verde deschis
SKU:
3800745589719
Faianta Vogue Green 5940, tip relief, 25×50 cm, verde
SKU:
3800745594010














