Faianta
Faianta Delice Blue 4964, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745496413
Faianta Delice Light Blue 4965, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496512
Faianta Delice Light Blue 4966, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496611
Faianta Aura Blue, model marmura, 30×60 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497113614
Faianta Bumpy Blue 850113, 10×40 cm, model monocolor, albastru finisaj mat
SKU:
8698541048562
| Gama | Bumpy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 10×40 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Grosime | 8.5 mm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
Faianta Rhory Aquamarine Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, albastru
SKU:
8445583396607
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Blue, 4744, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745474411
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
Faianta Viola Blue 4915, tip relief, 20×50 cm, albastru
SKU:
3800745491517
Faianta Viola Light Blue 4914, tip relief, 20×50 cm, albastru
SKU:
3800745491418














