Gresie si Faianta
Faianta Feel Olive Brillo 6×25 cm, model ciment, finisaj lucios, crem, model ciment, finisaj lucios, crem
SKU:
8445583515879
180,00 leiMP
| Gama | Feel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 32 |
| Greutate | 8.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Rhory Aquamarine Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, albastru
SKU:
8445583396607
145,50 leiMP
| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Rhory Emerald Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, verde
SKU:
8445583396584
145,50 leiMP
| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Rhory White Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, alb
SKU:
8445583396553
145,50 leiMP
| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |















