Electrocasnice
ROBOT BUCATARIE GRI HB-7620 Include taxa verde de 0.75lei fara tva
SKU:
6423808064700
Sandwich maker Akai ASM-178, 750W, negru, 2 sandwich-uri, placi antiaderente
SKU:
4905192732066
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip produs | Sandwich-maker |
| Material | Metal |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Sandwich maker |
| Putere | 750 W |
| Trepte de putere | 1 |
| Tensiune | 220 V 240 V |
| Alte caracteristici | Protectie supraincalzire Indicator luminos Placi Antiaderente |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Depozitare pe verticala |
| Lungime | 23 cm |
| Latime | 23 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Lungime cablu | 70 cm |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
Televizor LED Smart Allview 40iPlay6000-F 101 cm Full HD VIDAA
SKU:
5948790017820
| Brand | Allview |
|---|---|
| Model | 40iPlay6000-F |
| Tip produs | Direct LED |
| Clasa energetica | E |
| Greutate neta | 5.6 |
| Culoare | negru |
| Tensiune | 100 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 / 60 |
| Alte caracteristici | Aplicatii peinstalate: Netflix/Prime Video/Youtube/VIDAA FREE/Disney Plus; media player integrat; Intervale de frecventa receptionate ATV:47.25MHz?865.25MHz, DVB-C: 50 MHz ~ 858 MHz, DVB-T: 174 MHz ~ 230, MHz, 470 MHz ~ 860 MHz, DVB-S/S2: 950 MHz ~ 2150 MHz; functii speciale EPG, HDMI CEC , HDMI ARC |
| Continut pachet | cablu alimentare, certificat garantie, manual utilizare, stand, telecomanda |
| Diagonala display | 101 |
| Tip TV | Smart TV |
| Display | Full HD |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Dimensiuni | 90.5 x 55.8 x 23.7 |
| Greutate | 5.55 |
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
Uscator par, 2000w, difuzor inclus, gri HB26GR
SKU:
6423808063543
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750
Combina frigorifica LDK Boreal DDW300IHLF, 288 l, Clasa F, LessFrost, Super Congelare, Humidity control, Termostat ajustabil, H 180 cm, Alb
SKU:
5949067906755
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
Masina de spalat rufe LDK HIGEEA EL61SBWN Silver, Clasa D, Capacitate 6 Kg, 1000 rpm, Eco-logic, Argintiu
SKU:
5949067906632
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |














